
Промислова дизельна теплова гармата 35 кВт Kraft&Dele KD11711 потужна дизельна теплова гармата
- Немає в наявності
- Код: KD-KD11711
14 536 ₴

Дизельна теплова гармата 35 кВт, 720 м3/рік Kraft Dele KD11711
Дизельна теплова гармата бренда Kraft Dele KD11711 потужністю 35 кВт для дизельного палива. Дизельна теплова гармата має температурний контроль і цифровий дисплей, завдяки чому легко встановити бажану температуру довкілля.
Широко використовуються в будівництві, складах, тваринництві, будинках, дачних будиночках і всюди, де забезпечується відповідна вентиляція.Це безпечний та довговічний, простий у використанні пристрій.
Дизельна теплова гармата працює автоматично, залежно від параметрів температури. Нагрівачі польського бренда Kraft & Dele є одним із найкращих пристроїв на ринку в ціновому сегменті. Їхня висока ефективність з максимальною економією палива забезпечується спеціально розробленою камерою згоряння.
Модель прямого нагріву не призначена для роботи в приміщеннях із людьми — використовується лише у добре вентильованих просторах або на відкритому повітрі.


- Модель: KD11711
- Тип пристрою: Дизельна теплова гармата
- Потужність: 35 кВт
- Паливний бак: 38 л
- Джерело живлення: 230 В/50 Гц
- Максимальна витрата палива: 2,4 кг/год
- Витрата гарячого повітря: 720 м3/год
- Тип нагріву: прямий
- Розміри: 880х456х630 мм
- Вага: 20,8 кг


-
Висока теплова потужність для ефективного обігріву великих приміщень
-
Прямий тип нагріву для швидкого та інтенсивного прогрівання повітря
-
Цифровий дисплей для зручного контролю роботи
-
Вбудований термостат для точного підтримання температури
-
Автоматична робота залежно від заданих параметрів
-
Висока продуктивність подачі гарячого повітря

- Дизельна теплова гармата Kraft Dele KD11711
- Транспортні колеса
- Ручка для переміщення
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка виробника
![]() |
![]() |
![]() |
|
ПІДТРИМКА 24/7 |
ШВИДКА ВІДПРАВКА |
ПЕРЕВІРЕНА ЯКІСТЬ |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 720 куб.м/год |
| Теплова потужність | 35 кВт |
| Ємність паливного бака | 38 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Висота | 630 мм |
| Вага | 20.8 кг |
- Ціна: 14 536 ₴












