
Візок для сто 700 x 350 x 760 мм Kraft & Dele KD1066 інструментальний візок на колесах
- Немає в наявності
- Код: KD-KD1066
1 808 ₴
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний візок Kraft & Dele KD1066 для майстерні 700 x 350 x 760 мм
Професійний візок для майстерні Kraft&Dele, модель KD1066, є ідеальним рішенням для зберігання інструментів і транспортування дрібних предметів. Він добре працює в майстернях, сервісних центрах або домашніх гаражах.
- Візок має три полиці завглибшки 4,5 см!
- Міцна та довговічна конструкція зі сталі найвищої якості. Має чотири колеса, два з яких поворотні.
- Великі колеса ззаду та менші спереду дають змогу легко маневрувати навіть із важкими вантажами.

Характеристики:
- Ширина 35 см
- Довжина коляски 70 см
- Висота 76 см
- Глибина скриньки 4,5 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 700 мм |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Полиця | 3 шт. |
| Тип мебели | Візок інструментальний |
- Ціна: 1 808 ₴





