
Гума для віброплити C60 Kraft&Dele KD1182 килимок для віброплити
- Немає в наявності
- Код: KD-KD1182
1 068 ₴
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гума для віброплити універсальна C60 Kraft&Dele KD1182
- Виготовлена з високоякісного пластику.
- Підходить для віброплити 560x370 мм

Характеристики:
- Тип: гума для котка C60
- Розмір: 560x370x5
- Вага: 1 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 370 мм |
| Глибина ущільнення | 5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 370 см |
| Висота | 5 см |
- Ціна: 1 068 ₴



