
Потужний тример електричний Vitals EZT 033s електрокоса 300 Вт 11000 об/хв 1,2 мм
- Немає в наявності
- Код: AM-146515
1 059 ₴
Тример електричний Vitals EZT 033s електрокоса 300 Вт 11000 об/хв 1,2 мм
Електричний тример Vitals EZT 033s призначений для скошування трави. Це найкращий інструмент для практично ювелірної роботи на невеликих майданчиках, схилах, у важкодоступних місцях і ділянках із нерівним рельєфом. Ним можна обкошувати дерева, кущі, паркани, бордюри, стінки, стовпи.
Електричний тример Vitals EZT 033s годиться для професійної роботи та використання в домашньому господарстві. Завдяки простоті пристрою він надійний і слугуватиме довго. Мінімально низький рівень шуму і відсутність вихлопу дають змогу використовувати для роботи в закритих приміщеннях — оранжереях і теплицях.
Особливості:
- легкість і компактність конструкції;
- оригінальний дизайн корпусу;
- висока якість виготовлення і складання;
- нижнє розташування електродвигуна;
- надійний і потужний електродвигун;
- складаний корпус із трьох частин;
- широка клавіша вмикання електродвигуна;
- гачок для фіксації кабелю електроживлення;
- посібник користувача.
Характеристики:
- Напруга, В 230
- Частота струму, Гц 50
- Потужність, Вт 300
- Швидкість обертання, об/хв 11000
- Діаметр скошування ліскою, мм 250
- Діаметр ліски, мм 1,2
- Габарити упаковки, мм 385 х 160 х 140
- Вага нетто/брутто, кг 1,4 / 1,8

Комплектація:
- Тример електричний
- Оригінальна коробка
- Інструкція

У цій моделі тримера — мінімум рухомих і обертальних частин. Двигун розташований у нижній частині штанги. Шпуля з ліскою кріпиться безпосередньо до вала. Між двигуном і різальним інструментом немає передач і муфт, а отже, немає й пов’язаних із ними втрат потужності, шуму. Порівняно невеликої потужності (300 Вт) вистачає, щоб розвинути високі оберти (до 183 об/с) і цим забезпечити непогану продуктивність. Корпус тримера Vitals EZT 033s легкий і компактний. Він виготовлений із міцного пластику, складається з трьох частин. Для транспортування і зберігання тример можна швидко розібрати та скласти в пакувальну коробку.

Тример забезпечений захисним кожухом. Він виготовлений із міцного пластику й захищає оператора від викиду трав’яної маси, твердих предметів, які можуть відскочити, якщо на них потрапив різальний інструмент. Кожух оснащений нерухомим ножем для відсікання зайвої довжини ліски. На основному руків’ї є широка клавіша увімкнення електродвигуна. Нижче, на корпусі, встановлене додаткове руків’я. Основне й додаткове руків’я тримера мають зручну форму й оптимальні розміри. Така конструкція дає змогу працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.

Задля безпеки електричний кабель тримера має невелику довжину. На вигині основного руків’я встановлений гак для кріплення подовжувального кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 250 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 1 059 ₴





