
Зварювальний апарат Кентавр СПАВ-300 Digit Mini 11.9 кВт
- Готово до відправки
- Код: AM-116097
4 919 ₴
4 649 ₴
-5%
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний апарат Кентавр СПАВ-300 Digit Mini 11,9 кВт
Крім високих показників надійності та продуктивності роботи зварювальні апарати «Кентавр» мають ряд інших явних переваг, до числа яких входять:
- унікальна технологія розробки зварювальних апаратів, мікропроцесорне управління зварюванням;
- три режими зварювання MMA, MIG-MAG (3 подрежими роботи), TIG LIFT;
- легке запалювання дуги;
- стабільна дуга;
- модуляція зварювального струму;
- захист від перегріву;
- працездатність у широкому діапазоні напруг електромережі (160‒240 В) довжина зварювальних кабелів 2,0 метра;
- Функція «Hot Start» — легке запалювання дуги (автоматичне короткочасне підвищення струму).
- Функція «Arc Force» — «Модуляція зварювального струму» (автоматична зміна струму до 30% залежно від відстані електрода до металу)
- Функція «Anti Stick» — «Попереджує прокалювання електроду у разі залипання» (автоматично знижує струм).

Характеристики:
- Напруга живильної мережі, В 220
- Частота струму в мережі, Гц 50
- Максимальна споживана потужність, кВА 11,9
- Напруга холостого ходу, В 60
- Тривалість включення (тв) на максимальному струмі,% 60
- Діапазон регулювання струму в режимі ММА - CUT - TIG - MIG, А 30-300
- Діапазон регулювання струму в режимі ММА, А 30-300
- Діаметр зварювального дроту, мм 1,6-5,0
- Діаметр дроту, мм 0,6-1,0
- Режим «TIG» Є
- Hot start Є
- Arc Force Є
- Anti Stick Є
- Клас ізоляції F
- Клас захисту IP21S
- MIG пальник, м Є
- Робоча вага апарату, кг 7,5
- Габаритні розміри ДхШхВ, мм 375x220х270
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Польща |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Мінімальний діаметр використовуваного електрода | 1.6 мм |
| Максимальний діаметр використовуваного електрода | 5 мм |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
- Ціна: 4 649 ₴




