
Дискова пила для точного різання дерева Dedra DED7925 185мм 1400 Вт циркулярна пила для домашнього використання
- Готово до відправки
- Код: PWT-DED7925
1 575 ₴
1 525 ₴
Дискова пила Dedra DED7925 185 мм 1400 Вт
Електропила з циркулярною пилкою для розпилу дерева DED7925 призначена для розпилу всіх видів деревини та деревних матеріалів, таких як фанера, ДСП тощо, за своїми розмірами. Він призначений для механічного видалення тирси, обмежуючи поширення відходів. DED7925 дає змогу виконувати основні операції розпилювання дерев'яних елементів: поздовжнє розпилювання, поперечне розпилювання та діагональне розпилювання.
Пристрій має функцію механічного видалення тирси, що значно обмежує розкид тирси та забезпечує порядок на робочому місці. Пила дає змогу виконувати основні операції розпилювання дерев'яних елементів, як-от: поздовжній, поперечний або діагональний розпил.

Характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
1. Зручна ручка
Профільована, прогумована, міцна ручка полегшує роботу та транспортування приладу.
2. Ефективний двигун
Мотор високої потужності 1400 Вт забезпечує ефективну роботу пристрою протягом усього терміну служби.
3. Регламент
Регулювання глибини різання та кута різання робить результати роботи точними.
4. Щит
Диск діаметром 185 мм дозволяє розпилювати деревину товщиною до 44 мм.
5. Система збору пилу
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Dedra |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 1 525 ₴
