
Електропила для дров VICTUS ECS2040 1200 Вт пила для обрізки дерев електрична
- Готово до відправки
- Код: PWT-ECS2040
1 674 ₴
1 274 ₴
-24%
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила VICTUS ECS2040 1200 Вт
Електрична ланцюгова пила ECS 20040 була розроблена для невеликих домашніх справ, як-от рубання дров для печей або камінів, для обрізання гілок в обмеженому обсязі або для саморобки. Ідеальне поєднання відмінної продуктивності, простоти експлуатації та обмеженого обслуговування робить ці машини ідеальним інструментом для швидкого виконання навіть найскладніших завдань, забезпечуючи водночас максимальний комфорт користувача.

Характеристики:
- Потужність двигуна: 1200 Вт
- Напруга/частота: 230В/50Гц
- Довжина направляючої: 35 см
- Ланцюг (крок х ширина): 3/8" x 0,050"
- Масляний насос: автомат
- Ємність масляного бака: 0,17 л
- Вага: 5,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 5.1 кг |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
- Ціна: 1 274 ₴




