
Електропила для обрізки дерев ланцюгова Leader 1200 Вт 2,6 к.с. садова електрична пила
- Готово до відправки
- Код: PWT-GTP 2040QT
1 675 ₴
1 275 ₴
-24%
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила Leader 1200 Вт/2,6 к.с.
Ідеально підходить для садових робіт, наприклад, обрізки невеликих і/або великих шматків дерева. Він добре зроблений, міцний, міцний, довговічний і простий у використанні. Величезною перевагою є безпечне гальмо, швидкий натяг ланцюга без інструментів і автоматичне змащення ланцюга.

Характеристики:
- Мотор : 1200 Вт
- Номінальна потужність [Вт]: 1400
- Напруга: 230 В~50 Гц
- Кількість фаз: 1-фазний
- Рівень шуму [дБА]: 108
- Бренд барів і мереж: Kangxin
- Напрямна: 35 см.
- Ланцюг: 3/8 1,3 мм 56E
- Вага: 4.8 Кг
- Механізм швидкого натягу ланцюга: ТАК
- Автоматичне змащення ланцюга: ТАК
- Індикатор рівня масла: ТАК
- Аварійне гальмо: ТАК
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
- Ціна: 1 275 ₴


