
Електропила ручна FAVORITE OTP2500QTX 1300ВТ пила для обрізки дерев електрична
- Готово до відправки
- Код: PWT-OTP2500QTX
1 675 ₴
1 275 ₴
Електропила FAVORITE OTP2100QTX 1300Вт
Електропила — це, безперечно, обладнання, яке може стати у пригоді навіть на найменшій присадибній ділянці. Якщо ви бажаєте мати під рукою таке обладнання, не витрачаючи великі кошти на професійні моделі, ми рекомендуємо електропили, наприклад, електропилу Handy Prime OTP 2500 QTX, доступну тут.
Електрична пила Handy Prime OTP 2500 QTX — ідеальний вибір для вашого саду. Ви можете використовувати її для розпилювання колод, гілок, пиломатеріалів і дерев у своєму саду. Це обладнання працює від двигуна потужністю 1300 Вт, що живиться від мережі 230 В. Особливістю даної моделі є направляюча шина (35 см) і ланцюг (3/8 1,3 мм 56E) від Oregon — бренду з світовим визнанням та довірою мільйонів користувачів. Ця пила оснащена низкою зручних функцій, включаючи автоматичне змащення та механізм швидкого натягу ланцюга, а також систему плавного запуску двигуна SOFT START. М’яка рукоятка пилки забезпечує високий комфорт під час роботи. Електропила Handy Prime OTP 2500 QTX також має функції безпеки, такі як аварійне гальмо та захисні кожухи для рук користувача.

Характеристики:
- Двигун: 1300 Вт
- Напруга: 230 В~50 Гц
- Шина: 35 см
- Ланцюг: 3/8 1,3 мм 56E
- Аварійне гальмо
- Автоматичне змащення ланцюга
- Механізм швидкого натягу ланцюга
- Шина та ланцюг Oregon
- М’яка ручка
- Плавний запуск двигуна SOFT START
- Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Favorite |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 1 275 ₴







