
Конвектор електричний Equation DL01C-1 EQ, 1500 Вт
- Немає в наявності
- Код: PWT-6624
2 740 ₴
Конвекторний нагрівач із трьома рівнями нагрівання (750, 1250 або 2000 Вт).
Термостат із захистом від перегрівання забезпечує безпечне використання.
Переносний конвектор — ідеальне рішення в холодні дні, коли ми хочемо обігріти вибране приміщення.
Завдяки конвекції ми можемо бути впевнені, що тепло рівномірно розподіляється по приміщенню.

Особливості:
⚡Конвектор потужністю 1500 Вт.
⚡Це якісний нагрівач, що підтримує постійну температуру в приміщенні.
⚡Він обладнаний захистом від перегрівання.
⚡Має три рівні регулювання потужності нагрівання та вбудований термостат.

Характеристики:
✅ Тип товару: - Конвектори
✅ Застосунок; - Усередині
✅ Як відрегулювати потужність: - Ручка
✅ Кількість параметрів потужності: - 3
✅ Потужність: - 1500 Вт
✅ Захисти: - Від перегрівання
✅ Ширина: - 53 см
✅ Висота: - 33,5 см
✅ Глибина: - 18 см
✅ Додаткові функції: - Кабельний відсік
✅ Енергоощадний і безпечний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Equation |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 180 мм |
- Ціна: 2 740 ₴

