
Конвектор електричний HEATER CONVECTOR 6551477, 2000 Вт
- Немає в наявності
- Код: PWT-6623
2 740 ₴
Конвекторні нагрівачі найчастіше являють собою переносні електричні нагрівачі, які можна розмістити в будь-якому приміщенні.
Пристрій всмоктує повітря знизу, потім нагріває його, після чого вже нагріте повітря підіймається вгору.
Це ідеальний нагрівальний елемент, який ідеально підходить для підвищення або підтримки температури в приміщеннях різних розмірів.
Забезпечує високу стабільність у підтримці заданої температури.
Висока якість виготовлення в поєднанні з великою функціональністю забезпечують довгу й безвідмовну роботу.
Конвектори легкі та зручні , а отже, їх можна використовувати для обігріву приміщень в аварійних ситуаціях або поза опалювальним сезоном, коли температура в деяких приміщеннях опускається до неприємного рівня.

Особливості:
⚡Це високоякісний нагрівач, що окремо стоїть потужністю 2000 Вт, який забезпечує ефективне нагрівання приміщення.
⚡Він обладнаний регульованим термостатом , який дає змогу автоматично вибирати температуру, що відповідає вашим поточним потребам.
⚡Цей конвектор пропонує три рівні нагрівання — 750 Вт, 1250 Вт і 2000 Вт , які легко налаштовуються за допомогою панелі збоку пристрою.

Характеристики:
✅ Тип прибора: Електричний конвектор
✅ Потужність: 2000 Вт
✅ Застосування: всередині
✅ Можна використовувати у вологих приміщеннях: Немає.
✅ Регульований термостат: Да
✅ 3 режима нагрева: 750/1250/2000 Вт
✅ Захист від перегрівання: Да
✅ Розміри: 53 х 20 х 37,8 см .
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 378 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 200 мм |
- Ціна: 2 740 ₴



