
Конвектор електричний Flisa, 2000 Вт
- Немає в наявності
- Код: PWT-6622
2 740 ₴
Нагрівач потужністю 2000 Вт , має регульований термостат з трьома робочими потужностями. Регульований термостат з 3 рівнями потужності для оптимізації енергоспоживання: економний режим 750 Вт середній 1250 Вт і максимальний 2000 Вт. Щоб кожен користувач міг вибрати температуру, яка йому найбільше підходить.
Радіатор дає змогу швидко й ефективно обігрівати приміщення площею до 20 м² . Нагрівач працює дуже тихо, завдяки чому ви можете добре виспатися й жодного шуму не потривожить ваш відпочинок.

Особливості:
⚡Висока якість виготовлення в поєднанні з чудовою функціональністю забезпечують довгу й безвідмовну роботу.
⚡Конвектори легкі та зручні
⚡Пристрій всмоктує повітря знизу, потім нагріває його, після чого вже нагріте повітря підіймається вгору.
⚡Захист від перегрівання
⚡Ручки для перенесення

Характеристики:
✅ Тип прибора Електричний конвектор
✅ Потужність 2000 Вт
✅ Застосування Для всередині
✅ Можна використовувати у вологих приміщеннях Немає.
✅ Регульований термостат Да
✅ 3 режими нагрівання 750/1250/2000 Вт
✅ Захист від перегрівання Да
✅ Розміри 53 х 20 х 38 см
✅ Довжина кабелю: 1,5 м
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 2 740 ₴






