
Конвектор електричний Maltec CH2500DW, 2000 Вт
- Немає в наявності
- Код: PWT-6621
2 740 ₴
Конвекторний нагрівач CH2500DW має регульовану потужність нагрівання. Він може бути встановлений на 3 рівні, залежно від ваших потреб.
Зручність перемикання потужності нагрівача забезпечується двома кнопками з сигналізацією, які показують, чи досяг термостат потрібної температури.
Ви заощаджуєте електроенергію.Обогревач має термостат, який автоматично вимикає прилад, коли температура в приміщенні досягає заданого значення. Нагрівач не працює постійно — заощаджує електроенергію.
Вбудована система захисту оберігає від перевищення допустимої температури, миттєво вимикаючи живлення.
Пристрій можна використовувати за будь-якої переважальної температури, завдяки можливості охолодження повітря або обігрівання.

Особливості:
⚡Швидке нагрівання
⚡Індикаторні лампи
⚡Термостат
⚡Захист від перегрівання
⚡Ручки для перенесення
⚡Турбо повітряний потік
⚡Настінний монтаж
⚡Функція вентилятора

Характеристики:
✅ Електроживлення: 220-240В 50/60Гц
✅Настроювання потужності: 750/1250/2000 Вт
✅Вага продукту: 2 кг
✅Розміри пристрою: 52,0 х 34,0 х 22,0 см
✅ Довжина шнура живлення: 150 см
✅ Колір корпусу: білий
✅ Матеріал корпусу: метал і пластик
✅ Максимальна потужність: 2000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 2 740 ₴





