
Конвектор електричний Mesko MS 7741W, 2000 Вт
- Немає в наявності
- Код: PWT-6620
2 740 ₴
Електричний конвектор із таймером — це портативна альтернатива звичайному радіатору, але ви можете розмістити його саме там, де хочете.
Тепле повітря, що підіймається від радіатора, ефективно підвищує температуру довкілля, що корисно в різних ситуаціях: як за відсутності в приміщенні інших джерел тепла, так і у разі браку джерел тепла для людини, що перебуває в ньому. Конвекторний нагрівач добре працюватиме як у квартирі, так і в офісі. Додаткова функція повітряного потоку TURBO для швидкого розподілу повітря. Нагрівач має 3 рівні потужності: 750 Вт, 1250 Вт, 2000 Вт.

Особливості:
⚡Сучасний дизайн
⚡ Ручка регулювання температури
⚡ 3 рівні потужності: 750 Вт, 1250 Вт, 2000 Вт
⚡Великі вентиляційні отвори
⚡Функція повітряного потоку TURBO для швидкого розподілу повітря
⚡Захист від перегрівання

Характеристики:
✅ Функція повітряного потоку TURBO для швидкого розподілу повітря
✅ 24-годинний таймер
✅ Контроль температури за допомогою термостата
✅ 3 рівні потужності: 750 Вт, 1250 Вт, 2000 Вт
✅ Захист від перегрівання
✅ Стабільні ніжки
✅ Рівень шуму <45 дБ
✅ Довжина шнура живлення: 150 см
✅ Колір корпусу: білий
✅ Матеріал корпусу: метал і пластик
✅ Потужність: 1800-2000 Вт
✅ Максимальна потужність: 2000 Вт
✅ Напруга: 220-240 В ~ 50 Гц
✅ Розміри виробу: 53,5 х 20,0 х 38,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 200 мм |
- Ціна: 2 740 ₴






