
Набір біт HEX 1/2" 4-17, 55мм, S2, STORM INTERTOOL ET-8405 pwt
- Немає в наявності
- Код: IT-ET-8405
781,93 ₴
Набір біт HEX у тримачі призначений для монтажу і демонтажу кріплень з типом шліца: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17. Даний комплект змінних біт підходить для використання спільно з трещеточний рукоятками і держателями, з посадковим квадратом 1/2". Всі головки мають спеціальні насічки, які покращують зчеплення з долонею в рукавичці або з забрудненим в мастилі руці.

Матеріал виготовлення
Біти виготовлені з топової загартованої сталі, найвищої якості марки S2. У складі цієї сталі присутні молібден і кремній, які надають їй високий опір до навантажень і низький поріг оборотної деформації. Самі головки виготовлені з міцної Cr-V сталі, таке поєднання робить насадки надійним, міцним інструментом з великим ресурсом роботи.

Кейс
Весь набір поміщений в міцний пластиковий кейс з металевими клямками, стильного дизайну серії STORM. Металеві замки вбережуть кейс від випадкового відкриття. Ящик легко переносити і зберігати, він компактний і не займає багато місця.

Комплектація
Біти в головках 1/2": H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.106 кг |
| Довжина шестикутника | 55 мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість одиниць в наборі | 9 од. |
| Матеріал виготовлення | сталь S2 |
| Обсяг | 0.001720 куб. м |
| Тип | HEX у тримачі |
- Ціна: 781,93 ₴




