Топ продаж

Циркулярна пила універсальна для дому NEX 185мм циркулярна ручна пила електрична для різання дерева та фанери
- Готово до відправки
- Код: PWT-63525_cpa
1 914 ₴
1 525 ₴
-20%
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги :
Пила дискова NEX - потужний інструмент, що використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 1400 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 185 мм диском.
Характеристики :
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
Комплект поставки :
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Електромотор |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 1 525 ₴






