
Пневматичний домкрат підкатний MAR-POL 3.5т домкрат пневматичний подушка
- Готово до відправки
- Код: PWT-63673-l
2 721 ₴
2 325 ₴
Домкрат пневматичний MAR-POL 3.5 тонн :
Домкрат пневматичний максимальною вантажопідйомністю 3,5 т і висотою підйому до 40 див. Домкрат пневматичний широко використовуються у всіх видах майстерень, служб і скрізь, де необхідно піднімати автомобілі. Завдяки невеликим розмірам і подачі стисненого повітря в ліфт, він надзвичайно швидкий і зручний, а його обробка і зберігання надзвичайно прості.
Особливості :
- В інструменті використовуються 2 клапана - впускний і випускний. Таке рішення забезпечує найвищий комфорт роботи і можливість відключення джерела повітря після накачування без ризику неконтрольованого опускання підйомника.
- Домкрат оснащений двома колесами, що робить його зручним для перенесення і позиціонування під транспортним засобом.
- Регульована ручка значно полегшує маневрування підйомника, особливо в невеликих приміщеннях, а також його зберігання.
Характеристики :
|
Вантажопідйомність |
- 3.5 Т. |
|
Висота підйому |
- 150-400 мм |
| Тиск | - 6-12 бар |
| Вага | 13 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 325 ₴








