Топ

Шкаф для зберігання інструментів Verke V33100 інструментальний шкаф
- Немає в наявності
- Код: DGT-V33100
16 745,33 ₴
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для інструментів з 7 ящиками Verke (синя) Шафа інструментальна
Інструментальна шафа Verke з 7 висувними ящиками на кулькових підшипниках — ідеальний вибір для професіоналів і майстрів. Шафа оснащена центральним замком, що забезпечує безпеку зберігання, та ергономічною ручкою, інтегрованою в стільницю. Мобільність пристрою забезпечують колеса з гальмами та ударостійкі кути. Максимальне навантаження на стільницю — 450 кг. Розміри шафи та ящиків забезпечують зручність у роботі та зберіганні інструментів.

Характеристики
- Верх з поліпропілену
- Ергономічна ручка інтегрована зі стільницею
- Центральний замок з двома ключами для замикання всіх ящиків
- 7 повністю висувних ящиків на кулькових підшипниках
- 2 фіксовані колеса та 2 поворотні колеса діаметром 125 мм, одне колесо оснащене гальмом
- Максимальне навантаження на стільницю — 450 кг
- Захист від ударів на всіх 4 кутах коляски
- Розміри коляски:
- Висота — 985 мм
- Ширина — 766 мм
- Глибина — 465 мм
- Розміри ящиків:
- Ширина — 545 мм
- Глибина — 395 мм
- Висота — 5 ящиків — 60 мм, 2 ящика — 120 мм
Комплектація:
Шафа для інструментів, Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 985 мм |
| Ширина | 766 мм |
| Глибина | 465.0 |
| Основні атрибути | |
| Колір фасаду | Синій |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
- Ціна: 16 745,33 ₴
