Новинка

Точило 200мм 1.8кВт Al-FA ALBG18
- Немає в наявності
- Код: ST-ALBG18
2 299 ₴
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точильний верстат ALBG18 ідеально підходить для робіт в майстернях. Ця модель призначена для шліфування, заточування і очищення різного роду інструментів:
- - ріжучих
- - ножів
- - біт
- - металеві частини
- - ключів
- - і інших інструментів і предметів
Характеристики:
|
||||||||||||||||
Комплект поставки :
- Точило
- Інструкція
- Коробка
Доставка:
- Здійснюється Новою Поштою по всій Україні.
- Самовивозом ви можете забрати товар у м. Львів
ВІДПРАВКА НАКЛАДНИМ ПЛАТЕЖЕМ В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ!
До товару докладаємо заповнений гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2900 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 2 299 ₴








