
Стильний підлоговий вентилятор 200 Вт / 12000 м3/год Powermat PM0630 підлоговий вентилятор
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0630
11 153,57 ₴
Підлоговий вентилятор Powermat Industrial-60
Промисловий підлоговий вентилятор Industrial-60 від Powermat призначений для вентиляції приміщень, він розподіляє прохолодне повітря від рівня підлоги до більш високих частин приміщення. Ідеально підходить для провітрювання в побутових приміщеннях, а також на складах, виробничих цехах тощо.

Потужний двигун потужністю 200 Вт в поєднанні з великим діаметром вентилятора 61 см дозволяє створювати сильний повітряний потік, і таким чином ефективно перемішувати повітря, максимальний потік повітря становить 12 000 м3/год.
- Корпус виготовлений з міцної сталі з порошковим покриттям, що підвищує його довговічність.

- Виробник: Powermat
- Модель: Industrial-60
- Живлення: 230В / 50Гц
- Потужність двигуна: 200 Вт
- Максимальні обороти: 1300 об/хв
- Потік повітря до: 12000 м3/год
- Регулювання потоку повітря: 3 рівня
- Діаметр вентилятора: 61 см / 24"
- Довжина шнура живлення: 1,8 м
- Виготовлений зі: сталі з порошковим покриттям
- Рівень шуму: 65 дБ
- Висота пристрою: до 85 см
- Вага нетто: 12,5 кг
Вентилятор встановлений на міцних опорах , які додатково зменшують вібрацію під час роботи. Для збільшення мобільності вентилятор має два прогумованих транспортувальних колеса та ручки для зручності транспортування.

Управління вентилятором здійснюється за допомогою панелі, розташованої на задній частині вентилятора, де можна встановити 3 швидкості обдування: повільна, середня, швидка.
Перевагою вентилятора є можливість нахиляти його в дуже великій мірі , і таким чином змінювати кут, під яким обдувається повітряний потік.
Надійне виготовлення та високоякісні матеріали забезпечують тривалу безвідмовну роботу навіть у складних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Діаметр лопатей | 600 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція повороту | Так |
| Функція нахилу | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Регулювання висоти | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 125 град. |
| Матеріал корпусу | Сталь з порошковим покриттям |
| Мінімальна температура довкілля | -15 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.2 |
| Продуктивність | 12000 л/хв |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Пилозахищене виготовлення | Да |
- Ціна: 11 153,57 ₴









