
Джерело безперебійного живлення 1000ВА Lemanso LM40502 ДБЖ
- Немає в наявності
- Код: ST-LM40502
11 330 ₴
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Lemanso LM40502
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) — це пристрій, який забезпечує безперебійне живлення інших електронних пристроїв навіть у разі збою в електромережі. Коли в розетці є напруга ДБЖ автоматично заряджає підключену батарею.
- У разі відключення електроенергії ДБЖ негайно подає живлення на підключені до нього пристрої , дозволяючи безпечно вимкнути обладнання та зберегти важливі дані. Раптове відключення електроенергії може призвести до втрати інформації та пошкодження електронного обладнання.

Характеристики:
- Електрична потужність: 600 Вт
- Вольт-ампер: 1000ВА
- Вихідна напруга: 230-240В
- Вхідна напруга: 140-275В
- Зарядка: 10-14 А
- Кількість фаз: одна
- Охолодження: Повітряне
- Гарантія: 2 роки
- Технічні особливості: Дві розетки АС 220В • LED індикатор
- Ширина: 160 мм
- Висота: 240 мм
- Довжина: 390 мм
- Матеріал: Метал • PC+ABS
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Lemanso LM40503 потужністю 600Вт і вольт-амперажом 1000ВА призначене для захисту електронних пристроїв від непередбачених перебоїв у живленні. Пристрій підтримує вхідну напругу в діапазоні 140-275В і вихідну напругу 230-240В, забезпечуючи стабільну роботу підключених пристроїв.
Захист
- Захист від високої напруги
- Захист від короткого замикання
- Захист від низької напруги
- Захист від перегріву
- Захист від перевантаження
Важливі поради щодо послідовного та послідовно-паралельного з'єднання батарей:
- При послідовному підключенні слід розглянути можливість використання так званого додаткового балансир напруги для підтримки рівної напруги акумулятора. Коли дві або більше батарей з'єднані послідовно, напруга кожної батареї може бути різною, одна напруга буде високою, інша - низькою. Різна напруга акумулятора може призвести до нерівномірного заряджання та розряджання.
- Найкраще комбінувати акумулятори однакової ємності.
- Виготовляти їх слід за тією ж технологією.
- Носити їх слід однаково.
- Той самий стан заряду акумулятора.
- Кабелі, що використовуються для підключення акумуляторів, мають бути відповідного розміру та якомога коротшими.
- Замінюючи батареї на нові, слід замінити всі батареї одночасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 14 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 240 мм |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 11 330 ₴


