
Гілкоріз 20 В, 2 Ач, 100 мм Red Technic RTMPA0022 акумуляторна мініпила
- Немає в наявності
- Код: PM-RTMPA0022
3 344,44 ₴
Міні-пила акумуляторна RED TECHNIC RTMPA0022 20 В
Удосконалена система приводу: завдяки спеціальним напрямних пластин і кульок з вольфрамової сталі немає необхідності в мастилі, що зменшує опір руху і знос машини. Надзвичайно зручна і безпечна ергономічна ручка: конструкцію ручки було розроблено для максимального комфорту та безпечного використання. Нековзна конструкція рукоятки: запобігає випадковому вислизанню машини з руки, що ще більше підвищує безпеку.
Ви отримуєте 2 акумуляторні батареї в комплекті, щойно батарея розрядилася, вам більше не потрібно чекати, доки вона зарядиться, ви встановлюєте другу батарею і можете продовжувати роботу. Час роботи на повністю зарядженій 1 батареї становить приблизно 20-40 хв. Захисний кожух ланцюга доступний як додаткова опція. Хоча ви можете використовувати пристрій без нього, для вашої власної безпеки ми настійно рекомендуємо встановити його, щоб працювати в цілковитій безпеці.Пилу розробили, щоб забезпечити максимальний захист від можливих небезпечних ситуацій. Для ефективного захисту користувача від можливих ударів або порізів був впроваджений спеціальний захисний кожух для рук і палець для спускового гачка.
Завдяки блокуванню курка унеможливлено випадкове ввімкнення пили, що значно підвищує рівень безпеки під час роботи з інструментом. Пила оснащена вдосконаленим термодатчиком, який автоматично реагує, коли температура досягає заданого рівня. Коли датчик виявляє, що цей поріг перевищено, машина негайно вимикається, забезпечуючи додатковий рівень безпеки під час роботи.Професійні майстри і любителі цінують порядок у своїх інструментах. Кейс дасть вам змогу зручно зберігати вашу пилу RED Technic разом із набором інструментів та іншими необхідними речами.Кейс ідеально підходить для подорожей, перевезення в автомобілі, зберігання в льоху або альтанці. Він гарантує, що ви нічого не загубите, і що все буде готове до наступного робочого дня, де б ви не були.

- Живлення Від акумулятора
- Напруга акумулятора 20 В
- Ємність акумулятора 2 Ач
- Потужність двигуна 50 Вт
- Довжина направляючої шини 100 мм
- Максимальне число обертів 3700/хв
- Швидкість ланцюга 6.7 м/с
- Максимальна глибина різання 12 см
- Вага з акумулятором 1,1 кг
- Вага комплекту 2,3 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Red Technic |
| Довжина шини | 100 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 6.7 м/сек |
| Стан | Новий |
| Мастило ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Загальні | |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 500.0 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 2 Ач |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | True |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | True |
- Ціна: 3 344,44 ₴









