
Вольеры для птиц 12 м2 4x3x2 м Helper HP-1080 вольер-курник для птиц курятник для двора
- Готово к отправке
- Код: HP-1080
10 499 ₴
9 499 ₴
-10%
+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вольєри для птахів 12 м² Helper HP-1080 вольєр-курник для птахів
Helper HP-1080 – це просторий і міцний вольєр-курник, призначений для комфортного утримання курей, качок, гусей, індиків та іншої домашньої птиці. Завдяки площі 12 м² конструкція забезпечує достатньо місця для природної активності птахів, а сітчасті стінки захищають їх від хижаків.
Характеристики:
- Модель: HP-1080
- Розміри: 400x300x200 см
- Товщина трубки: 0,6 мм
- Діаметр трубки: 25 мм
- Вага: 33.85 кг
- Країна виробник: Китай

Комплектація:
- Вольєр для птахів
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Helper |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетка |
| Особенности | Ветростойкость |
| Длина | 4000 мм |
| Ширина | 300 см |
| Высота | 2000 см |
| Форма | Двускатная |
| Вес | 33.85 кг |
- Цена: 9 499 ₴






