
Пневматичний гайковерт для СТО Neo Tools 310Nm 9 бар 7000об/хв гайковерт для гаража пневматичний
- Немає в наявності
- Код: PWT-Neo Tools
1 405 ₴
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайковерт ударний Neo Tools пневматичний 310Nm, 7000об.мін
- 4 ступені регулювання крутного моменту;
- Реверс для загвинчування/вигвинчування шурупів і болтів.
- Ударний механізм
- Великий крутний момент

Характеристики:
- Робочий тиск: 9бар
- Максимальний крутний момент: 310Nm
- Середня витрата повітря: 228л/хв
- Рівень шуму: 103Дб
- Максимальна швидкість: 7000об.мін
- Повітряне з'єднання: 1/4"
- Хвостовик: 1/2"
- 4-ступеневе регулювання затягування
- Реверс

Комплектація:
- Гайковерт ударний ударний
- Набір головок 10 од.
- Перехідники 2од.
- Кейс
- Інструкція

Гайковерт пневматичний широко використовується в автомайстернях, на виробництві та під час виконання монтажних і демонтажних робіт із застосуванням кріпильних елементів із різним профілем. Ідеально підходить для шиномонтажу, а також для ремонту техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 310 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Витрата повітря | 228 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
- Ціна: 1 405 ₴




