
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 75 мм, відстань між зубцями 3,0 мм, для роботи по деревині,
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-SD-6000
163,29 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для прямого розрізу дерева, твердої і м'якої деревини, фанери, ламінату, пластику тощо. Мають збільшену відстань між зубцями - 3 мм, що дозволяє швидше і ефективніше виконувати чорнове розпилювання матеріалу.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сумісних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі збільшеної твердості для міцності і зносостійкості. Зубці пилочок мають крок 3 мм, використовуються для грубого пропилу. Ідеально підходять для швидкого розпилювання деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.045 кг |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 3 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000027 куб.м |
| Применение | дерево і пластик |
- Цена: 163,29 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
