
Комплект стрижнів клейових прозорих 11,2*200 мм, уп. 1 кг INTERTOOL RT-1015 pwt pwt
- Нет в наличии
- Код: IT-RT-1015
273 ₴



Призначення
Комплект прозорих клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт та різнопланових побутових потреб. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Параметри
Клейові стрижні напівпрозорі та універсальні, підходять для різних завдань. Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 200 мм, в упаковці 1 кілограм стрижнів.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Напівпрозорий високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру застигання через 30-40 секунд.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес упаковки | 1 кг |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.080 кг |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Диаметр стержня | 11.2 мм |
| Материал изготовления | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Объем | 0.001230 куб.м |
| Температура розм'якшення | 85 °С |
- Цена: 273 ₴




