
Валик Гірпаінт 250*48*8 мм INTERTOOL KT-4165 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4165
62 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розпушений ворс валика "гірпаінт" INTERTOOL KT-4165 має відмінну поглинальну і утримувальну здатність, що дозволяє гарно зафарбовувати нерівності на середньо шорсткуватих поверхнях водно-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий строк служби. Довжина ворсу валика - 18 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.095 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 250 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000917 куб.м |
| Тип | гірпаінт |
- Цена: 62 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.






