
Головка шестигранна 1/2", 15*38 мм INTERTOOL ET-2015 pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-ET-2015
30 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Призначення
Головка торцева використовується для монтажу та демонтажу різних шестигранних різьбових з'єднань. Працює в парі з ручними інструментами із приєднувальним квадратом 1/2": з тріскачками, воротками, подовжувачами, викрутками тощо.

DIY-серія
Найголовніша відмінність цієї головки від професійної серії – це доступна ціна та матеріал виготовлення інструменту. При цьому функціональні можливості залишаються незмінними! Головка виготовлена із загартованої вуглецевої сталі з сатин-хромовим покриттям, стійким до корозії.

Шестигранна форма
Геометрія робочого шестигранника оброблена з точними допусками та забезпечує ідеальну посадку з максимальним контактом до граней кріплень. Головка не «злизує» грані, оскільки сила прикладається до плоских сторін кріплення, а не до його кутів.

Зручна робота
Спеціальні насічки на корпусі для кращої фіксації в руці та проти зісковзування пальців у рукавичках. Сатинована матова поверхня головки запобігає вислизанню з рук та забезпечує надійне захоплення в роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.050 кг |
| Гарантія | 12 |
| Довжина головки | 38 мм |
| Объем | 0.000014 куб.м |
| Розмір головки | 15 мм |
| Тип | головка шестигранна |
- Цена: 30 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.


