
Шлифмашина для потолков и стен LEX LXDWS175 жирафа
- Нет в наличии
- Код: ST-LXDWS175
5 799 ₴
Шліфмашина для стель і стін LEX LXDWS175
Шліфмашина (жираф) LEX LXDWS175 для шліфування штукатурки та фінішних покриттів — обов'язкова для кожного професіонала у внутрішньому оздобленні. Рухома головка дає змогу зручно працювати приладом у всіх площинах. Світлодіодна підсвітка, розташована навколо голови, забезпечує кращу видимість під час роботи — коли додаткове світло не потрібне, ми можемо вимкнути його за допомогою герметичного вимикача. Шліфувальна машина обладнана ергономічною ручкою, покритою нековзним матеріалом, у якій ми також знайти легкодоступний вимикач і регулювання швидкості. Кріплення шліфувальних дисків липучкою гарантує швидку заміну, скорочення перерв до мінімуму. Шліфмашина обладнана інтегрованою системою пилососа, завдяки якій робота з пристроєм без пилу, а наповнений мішок можна спорожнити дуже швидко. Телескопічний розширюваний алюмінієвий вал шліфмашини, доповнений додатковою ручкою, дає змогу використовувати його на різних висотах. Міцний мішок, що входить до комплекту, полегшує транспортування і зберігання пристрою. Чудовий і зручний апарат, який повністю виконує поставлені перед ним завдання. Є яскрава діодна підсвітка для більшої точності шліфування. Машинка збирає пил у свій мішок.
Характеристики:
- Потужність 1700 Вт
- Напруга 220 В
- Розмір кола 225 мм
- Довжина машинки 4 м
- Оборотність 800-1700 об/хв.
- Вага 5,5 кг

Комплектація:
- Шліфмашина
- Подовжувач
- Шланг із мішком для пилу
- Сумка для зручного транспортування
- Шліфувальні круги 6 шт

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEX |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1700 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 225 мм |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 5 799 ₴




