
Домкрат пневматичний Majster Polska MP-0500 150-400 мм домкрат 3.5 т
- Готово до відправки
- Код: PWT-МП-0500
4 325 ₴
2 325 ₴
-46%
+380 (98) 863-73-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат пневматичний Majster Polska MP-0500 3.5 т 150-400 мм
Пневматический подъемник с грузоподъемностью 3,5 тонны и высотой подъема до 40 см — надежное решение как для СТО, так и для домашнего использования. Благодаря тройной пневмоподушке устройство обеспечивает мощный и уверенный подъем, а минимальная высота в 15 см.

Характеристики:
- Макс. вантажопідйомність - 3,5 тонни
- Максимальна висота - 40 см
- Робочий тиск: 6-12бар
- Вага: 13 кг
Особливості:
- Працює від стисненого повітря
- Швидкий роз'єм для підключення інших пневматичних пристроїв
- Запобіжний клапан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAJSTER-POL |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 150 мм |
| Висота підхоплення | 400 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 325 ₴









