
Скотч білий 48мм * 50м * 44 мкм INTERTOOL KT-0917 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-0917
40 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Призначення
Скотч універсальний може використовуватися для безлічі цілей, включаючи домашнє господарство: ремонт меблів, розвішування плакатів тощо. Для використання в офісі: прикріплення документів або етикеток, маркування, а також запечатування конвертів чи пакетів тощо. Для використання в школі: маркування папок, паперів; а також підходить для виробництв, складів, пошт: для захисту компонентів, поверхонь, пакування посилок тощо.

Простий у використанні
Пакувальна стрічка (скотч) еластична, не рветься та не відшаровується під час використання, що робить її зручною та економить ваш час при пакуванні товарів, посилок тощо.

Міцний та надійний
Скотч INTERTOOL надійно фіксує та герметизує пакети, коробки, конверти, гарантуючи захист вмісту під час їхнього транспортування чи зберігання.

Безпечний
Скотч виготовлений з нетоксичних матеріалів та не виділяє неприємних запахів, що робить його безпечним для використання в будь-яких умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Толщина | 44 мкм |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.125 кг |
| Длина | 50 мм |
| Объем | 0.000442 куб.м |
| Тип | скотч |
- Цена: 40 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
