
Полотно ножівкове по металу Bimetal INTERTOOL HT-3021 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-HT-3021
51 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, а також твердих матеріалів, таких як пластик, ламінат тощо. Використовується для встановлення у ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно зі сплаву високошвидкісної сталі М2 та високотемпературної пружинної сталі, яка забезпечує покращені властивості еластичності та високий ресурс роботи. Дозволяє різати тверді матеріали та метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців становить 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення у пилку передбачені спеціальні отвори в конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.020 кг |
| Длина полотна | 300 мм |
| Количество в упаковке | 100 ед. |
| Количество зубцов | 24 шт |
| Объем | 0.000004 куб.м |
| Применение | для металу |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
- Цена: 51 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.


