
Набор щеток проволочных для дрели INTERTOOL BT-0300 pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-BT-0300
72 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Набір складається з трьох щіток, спеціально розроблених для швидкого очищення та шліфування різних поверхонь: металу, цегли, каменю, дерева тощо. Ідеально підходять для використання з дрилями зі швидкістю обертання 4500 об/хв. Такі дротяні щітки забезпечують чудову якість зачищення навіть у важкодоступних місцях.

Надійна конструкція
Щітки з гофрованого дроту, діаметром 0,3 мм, жорстко закріплені на металевому тримачі, дріт не випадає під час роботи, що гарантує якісне з'єднання. Щітки вирізняються стійкістю, довговічністю та ефективним використанням.
Комплектація
Біти в головках 1/2": H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12, H14, H17.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.194 кг |
| Диаметр проволоки | 0.3 мм |
| Диаметр стержня | 6 мм |
| Количество в упаковке | 3 ед. |
| Объем | 0.000752 куб.м |
| Применение | для бетону, деревини і металу |
| Скорость вращения | 4500 об/мин |
| Тип провода | рифлений дріт |
| Форма щетки | щітка кільцева; щітка чашкова; щітка торцева |
- Цена: 72 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
