
Викрутка ізольована хрестова INTERTOOL VT-3211 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-VT-3211
72 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Безпечна
Електроізольована викрутка INTERTOOL призначена для безпечної та зручної роботи з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами, під напругою до 1000 В.

Зручна
Ручка викрутки має високу ергономіку, зручно лежить у руці та не натирає мозолі. Прогумовані вставки запобігають вислизанню з рук, а тверда пластикова основа дозволяє швидко перехопити викрутку та докладати необхідне зусилля на відкручування або закручування кріплення. Робочий наконечник завужений для доступу до важкодоступних гвинтів.
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.060 кг |
| Довжина викрутки | 80 мм |
| Материал рукоятки | двокомпонентна, прогумована |
| Матеріал стрижня викрутки | високоякісна інструментальна сталь |
| Напряжение | 1000 В |
| Объем | 0.000294 куб.м |
| Тип насадки | PH1 |
- Цена: 72 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
