
Валик Мультиколор INTERTOOL KT-4510 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4510
9,55 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4510 виготовлений з поліаміду із додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.028 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 100 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000181 куб.м |
| Тип | мультиколор |
- Цена: 9,55 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
