
Валик Синтекс 180*48*8 INTERTOOL KT-4460 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4460
51 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довгий ворс валика "синтекс" INTERTOOL KT-4460 гарно поглинає фарбу і рівномірно розподіляє її по робочій поверхні. Має ворс, довжиною 18 мм. Використовується для робіт на грубих поверхнях, наприклад, при фарбуванні фасадів водо-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий строк служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.092 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000684 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 51 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.





