
Валик Синтекс INTERTOOL KT-4430 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4430
20 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4430 виготовлений з поліакрилу, має ворс, довжиною 10 мм. Призначений для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий строк служби. Розміри валика: ширина – 100 мм, діаметр – 30 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.027 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 100 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000173 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 20 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
