
Валик Синтекс INTERTOOL KT-4407 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4407
9,55 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4407 виготовлений з поліакрилу, має ворс, довжиною 10 мм. Розміри валика: ширина – 70 мм, діаметр – 15 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм. Призначений для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий строк служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.011 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 70 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000065 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 9,55 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
