
Валик Преміум INTERTOOL KT-4365 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4365
61 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4365 виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. Розміри валика: ширина - 250 мм, діаметр - 48 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень. Короткий м'який ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню і дозволяє обробляти великі масиви.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.097 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 250 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000933 куб.м |
| Тип | преиміум |
- Цена: 61 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
