
Валик Премиум INTERTOOL KT-4330 pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4330
20 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик преміум INTERTOOL KT-4330, шириною 100 мм, діаметром 30 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм, виготовлений з високоякісного поліакрилу на в'язаній основі. М'який короткий ворс, довжиною 10 мм, створює гладку поверхню. Стійкий до агресивних речовин, має високу зносостійкість. Використовується для робіт з водорозчинними дисперсійними фарбами, емалями, ґрунтовками з додаванням акрилових та інших смол для будь-яких поверхонь всередині приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.026 кг |
| Диаметр внешний | 30 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 100 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000181 куб.м |
| Тип | преміум |
- Цена: 20 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
