
Кисть флейцевая 2,5" INTERTOOL KT-1363 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-1363
30 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщення. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.

Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка та не обтяжує руку при тривалому використанні. Виготовлена з пластику, стійка до різних рідин та фарб, легко очищається. Наявність отвору допоможе комфортно зберігати пензель на цвяху або підвісити його у зв'язку до інших пензлів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Длина ворса | 38 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.050 кг |
| Материал | Натуральный ворс |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Объем | 0.000154 куб.м |
| Размер | 25 |
| Толщина | 12 мкм |
- Цена: 30 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.



