
Скотч прозорий 48 мм*100 м*52 мкм INTERTOOL KT-0903 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-0903
51 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Універсальний
Скотч INTERTOOL - це незамінний інструмент для запаковування і закріплювання матеріалів. Виготовлений з високоякісної плівки, він забезпечує надійне з'єднання і захист предметів. Скотч має відмінну клейову здатність, що дозволяє йому надійно фіксуватися на різних поверхнях: картоні, пластику, металі та інших матеріалах.
За допомогою нього ви легко і швидко запакуєте посилки, коробки, пакети та інші пакувальні матеріали. Гарантує міцне скріплювання і захист від розкриття, цей скотч також захищає вміст від вологи, пилу та інших зовнішніх впливів.

Зручний
Скотч стандартної ширини 48 мм забезпечує додаткове покриття для широкого спектру завдань. Для зручності та великих об'ємів робіт може використовуватися з диспенсером HT-6044. Довжина 100 м для виконання будь-яких поставлених завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Толщина | 44 мкм |
| Ширина | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.160 кг |
| Длина | 100 мм |
| Объем | 0.000500 куб.м |
| Тип | скотч |
| Цвет | Прозрачный |
- Цена: 51 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

