
Ножівка садова складана INTERTOOL HT-3142 pwt pwt
- Нет в наличии
- Код: IT-HT-3142
147 ₴
+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Щоб сад виглядав доглянутим, гарним та добре родив, потрібно періодично обрізати зайві сухі гілки. У цьому вам допоможе садова ножівка HT-3142. Пиляє без особливих зусиль паростки дерев та чагарників, а потрійна заточка зубців допоможе без проблем видаляти масивні сухі гілки, що здерев'яніли.

Міцна складна конструкція
Пила садова не деформується, а заточка довго залишається гострою, полотно виготовлено зі зносостійкої інструментальної сталі. Ручка легка, виготовлена з пластику, зручна з протиковзними насічками. Завдяки складаній конструкції з фіксатором, пилку можна компактно скласти та безпечно носити з собою в рюкзаку, сумці з іншими інструментами та ін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина полотна | 180 мм |
| Общие | |
| Вес | 0.247 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 240 мм |
| Кількість зубців на дюйм | 7 |
| Материал лезвия | інструментальна сталь |
| Общая длина | 400 мм |
| Объем | 0.000975 куб.м |
| Тип | ножівка складана |
- Цена: 147 ₴









