
Полотно ножівкове по металу High Carbon INTERTOOL HT-3022 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-HT-3022
20 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (98) 863-73-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, які мають невисоку твердість, таких як пластик, алюміній тощо. Використовується для встановлення в ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно з високовуглецевої загартованої сталі 65Mn, що дозволяє різати метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців - 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення у пилку передбачені спеціальні отвори в конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Применение | для металу |
| Количество в упаковке | 100 ед. |
| Длина полотна | 300 мм |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
| Вес | 0.02 кг |
| Количество зубцов | 24 шт |
- Цена: 20 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

