
Комплект лез сегментних 18 мм, 14 сегментів, 10 шт/уп. INTERTOOL HT-0528 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-HT-0528
19,95 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Призначення
Для швидкої, комфортної роботи ніж повинен бути гострим та надійним. Щоб не втрачати час на заточування, використовують ножі з лезами, розділеними на сегменти (сегментні леза). Сегмент, який затупився, легко відламується і ви продовжуєте працювати гострим ножем.

Функціонал
Великий запас лез: в одній упаковці 10 лез по 14 сегментів, шириною 18 мм. Використовуються як витратний матеріал для будівельних, канцелярських та малярних ножів. Виготовлені з інструментальної сталі, мають високу міцність навіть на тонкому вістрі.

Кейс
Комплект запакований у пластиковий контейнер. Завдяки цьому ваші речі захищені від порізів під час перевезення. Пластикова упаковка також захищає леза від механічного впливу та попадання вологи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Количество сегментов | 14 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.055 кг |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Количество в упаковке | 10 ед. |
| Материал изготовления | високоякісна інструментальна сталь |
| Объем | 0.000033 куб.м |
| Тип | сегментне |
| Ширина лезвия | 18 мм |
- Цена: 19,95 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.




