
Головка шестигранна 1/2", 22 ммx38 мм Cr-V INTERTOOL ET-0022 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-ET-0022
81 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Призначення
Головка торцева використовується для монтажу та демонтажу різних шестигранних різьбових з'єднань. Працює в парі з ручними інструментами із приєднувальним квадратом 1/2": з тріскачками, воротками, подовжувачами, викрутками тощо.

Зносостійкість та надійність
Головка з професійної лінійки високого класу якості дозволяє впоратися з найскладнішими та найважчими роботами. Виконана з надміцної Cr-V сталі з присадками хрому та ванадію, витримує значні навантаження, має велику механічну міцність, а також пружність, що важливо для передачі крутного моменту на кріплення. Тришарове покриття нікелем підвищує міцність, витривалість та корозійну стійкість головки. Ми гарантуємо якість інструменту, яку підтверджує довічна гарантія.

Шестигранна форма
Геометрія робочого шестигранника оброблена з точними допусками та забезпечує ідеальну посадку з максимальним контактом до граней кріплень. Головка не «злизує» грані, оскільки сила прикладається до плоских сторін кріплення, а не до його кутів.

Зручна робота
Спеціальні насічки на корпусі для кращої фіксації в руці та проти зісковзування пальців у рукавичках. Поліроване покриття головки легко очищається від бруду за допомогою ганчірки. Велике штамповане маркування легко зчитується для швидкої ідентифікації розміру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.095 кг |
| Гарантія | довічна |
| Довжина головки | 38 мм |
| Объем | 0.000116 куб.м |
| Розмір головки | 22 мм |
| Тип | головка шестигранна |
- Цена: 81 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

