
Головка свечная 1/2", 16ммx65мм Cr-V INTERTOOL ET-0006 pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-ET-0006
71 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Призначення
Головка використовується для монтажу та демонтажу свічок запалювання. Працює разом з ручними інструментами, які мають робочий квадрат 1/2": з тріскачками, воротками, подовжувачами, викрутками тощо.

Ефективна робота
Всередині головки розміщено гумовий ущільнювач, який надійно утримує свічку запалювання та полегшує її монтаж, демонтаж. Збільшена довжина головки 65 мм дозволяє дістати свічку запалювання у глибоких колодязях.

Зносостійкість та надійність
Виконана з надміцної Cr-V сталі з присадками хрому та ванадію. Головка витримує значні навантаження, має велику механічну міцність, а також пружність, що важливо для передачі крутного моменту від інструмента на свічку запалювання. Тришарове покриття нікелем підвищує міцність, витривалість та корозійну стійкість головки. Геометрія робочого шестигранника оброблена з точними допусками для ідеальної посадки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.106 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина головки | 65 мм |
| Квадрат | 1/2" |
| Объем | 0.000171 куб.м |
| Розмір головки | 16 мм |
| Тип | головка свічкова |
- Цена: 71 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.
