
Диск відрізний сегментний, алмазний INTERTOOL CT-1006 pwt pwt
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-CT-1006
82 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
Показать все оптовые цены


Призначення
Диск діаметром 115 мм створений для ефективного різання різноманітних матеріалів, таких як бетон, камінь, цегла, мармур, граніт та інші тверді поверхні. Виготовлений з високоякісного алмазного матеріалу, має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним інструментом для різноманітних будівельних і ремонтних робіт. Призначений для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) з високою швидкістю обертання - до 13 280 об/хв.

Ефективне різання
До складу алмазного диска входять алмазні кристали зі збільшеною насиченістю крихтою - до 24%, які є одним з найтвердіших матеріалів на планеті. Вони вбудовані в металеву матрицю і при обертанні диска під час контакту з поверхнею матеріалу алмазні кристали зношуються. Однак завдяки своїй твердості вони здатні обробляти тверді матеріали, створюючи вирізи, розрізи чи шліфовані поверхні.

Зносостійкий
Алмазний диск має окремі секції (сегменти), розділені пазами. Це дозволяє диску легко проникати в матеріал і запобігає перегріванню, адже між сегментами є місце для циркуляції повітря і охолодження. Також пил відводиться через «зазор» між сегментами.
Диски алмазні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.123 кг |
| Висота крайки | 7 мм |
| Диаметр диска | 115 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22 мм |
| Объем | 0.000270 куб.м |
| Применение | для цегли, каменю і бетону |
| Ширина крайки | 1.8 мм |
- Цена: 82 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

